środa, 5 grudnia 2012

QATAR Airways wita Warszawę!

Dzisiaj o godzinie 13:00 na Okęciu wylądował Airbus A320 linii QATAR Airways, inaugurując tym samym stałe połączenie między Warszawą a stolicą Kataru- Dohą.
QATAR latać będzie do nas na Airbusie A320 cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i w soboty. Start z Dohy o 9:20, przylot na Okęcie o 13:20 a powrót do Kataru o 15:35.
W lutym otwarte zostanie połączenie z kolejnym państwem Bliskiego Wschodu- Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi przez linie Emirates. Jestem pewien, że otwarcie "bramki" na Bliski Wschód przyniesie dużo korzyści zarówno Okęciu jak i pasażerom latającym z Warszawy.
Dziś pogody na zdjęcia nie było, niestety. Jedno "pamiątkowe" zdjęcie z pierwszego przylotu:

4 komentarze:

 1. Nie znam się kompletnie na samolotach ani na fotografowaniu ich, jednakże jeżeli piszesz, że pogoda była 'taka sobie', a to zdjęcie w pewien niezrozumiały dla mnie sposób bardzo mi się podoba, znaczyć może jedynie, że masz talent . HEHS :v

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam się kompletnie na samolotach ani ich fotografowaniu, jednakże jeżeli mówisz, że pogoda była 'taka sobie', a to zdjęcie w pewien niezrozumiały dla mnie sposób bardzo mi się podoba, znaczyć może jedynie, że masz talent ( o czym doskonale wiem ) / HEHS

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello superb website! Does running a blog such as this take a lot of
  work? I've very little understanding of computer programming however I had been hoping to start
  my own blog in the near future. Anyways, if you have any suggestions or
  techniques for new blog owners please share. I know this is off topic but I just needed to ask.
  Thanks!

  my page :: the sims 3

  OdpowiedzUsuń
 4. Hi, thank You!
  It's very easy to start Your own blog. You just have to log in at blogger.com and run Your new website. Everything is clarified, step by step. You don't have to be programmer or webmaster to run own blog. ;)

  OdpowiedzUsuń